Ateşli Halamı Sikerken İçine Boşaldım

Merhaba ensest öykü severler ismim Cem izmitte oturuyorum , yaşım 17 üniversite imtihanlarına hazırlanıyorum,konuyu fazla uzatıp sizi sabırsızlan dırmıyacağım, kısa bir müddet ilkin halamla sikiştim sizlere o anımı anlataçağım.

Halam 35 li yaşında , esmer adeta çikolata tadında kalçası dik ve dolgun gögüsleri portakal kadar ve dikdik, sütyensiz bile gezse onlar roket gibidir, birgün eve akrabalar misafirliğe gelmişt, bende mutfakta çay ile beraber sigara içerken birden yanıma Meral halam geldi.baçağımı okşuyordu fakat ben anlam veremiyordum, derken babama seslendi, abi ben gidiyorum evde kimse yok cem de benle gelsin dedi, Babam da halanı yanlız bırakma bugün onda kalıver dedi.

Atladık otomobile halamın evine geçtik, direk cay demledim derken halam üzerime huzurlu birşeyler giyip geliyorum dedi, odaya gidip geldiği zaman üstünde tek parça mini bir gecelik vardı, iskemle üstünde baçak baçak üstüne attığında ise o mini elbise dahi yok gibiydi, gözümü ondan alamıyordum söyleşi muhabbet derken saat bir hayli geçmişti, halam bölgeleri açtı salona uzandı ve bende öteki odaya geçiçcektim.

Üzerimi değiştirdim bende üstüme birşey giymedim altımda ise yalnızca boxerim vardı odaya yönelmişken halam seslendi, “nereye hayatım ” dedi.. “Odaya halam yatıcam ” dedim. Oda ” yanıma gelsene öyle olduktan sonra ben niçin getirdim tekim dedim demi ” diyerek ufaktan gülümsedi ve bende ampül yandı, tüm gece yapmış olduğu haraketler şimdi anlam kazanmıştı,derken yanına uzandım ve üşüyorum diyerek iki büklüm oldu ve adeta o kalçasını kasıklarıma kadar soktu, benim olan hareketlenmişti derken iyice sürtüyordu , istem dışı olarak bende ileri geri sürtmeye başladım.

Birden halam bana doğru döndü ve dönmesi ile dudaklarıma yapışması bir oldu,yatakda hayvanlar gibi sevişiyor bir yandanda sürtünüyorduk, adeta çamaşırlarımız eriyecekti derken birden eliyle sikimi boxerinden yanından çıkarttı ve amına sürtmeye başladı,kendimden geçmiştim birden içerisine girdim ve kanepenin kolundan yardımcı alarak çatır çatır halamı sikmeye başladım, sesi kesik kesikte olsa ” hadi hayatım daha hızzzlı” “daha süratli ”  “parçala içimi”  “içime boşal sıcaklığını hissetmek isterim “gibi laflar söylüyordu, bu beni daha hırçınlaştırıyor daha sert sikiyordum ve sonundan geldiğimi hissettim bende onun istediği gibi sımsıkı sarıldım ve birden altına kadar sokarak amının en uç noktasına boşalmaya başladım  halam yalnızca “ımmmmm” “oooyyyşş” gibi sesler çıkartıyordu. daha sonra üstüne yığıldım sikimi dahi amından çıkartamadım öyleçe uyumuşuz, artık her fırsatta halamda kalıyorum.8 ay sonra gebe oldugunu anladım her sordugumda kilo alıyorum derdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir