Baldız Baldan Tatlıdır Ama Götü Daha Tatlıdır

Erkek adama söyleşi edelim mi biraz? Antalya’da yaşıyorum. 42 yaşındayım. İş adamıyım ve hoş kazancım var. Bugün anonim kimliğim ile beni sizinle buluşturan şey ise bir itiraf olacaktır. Eşimle 15 yıla yakındır evliyiz. Bu hayatta en büyük pişmanlığım ve ah keşke söylediğim şey ise baldızımı sonradan görmemdir. Hoş olmayan bir tesadüftü. O hoş çıtır kızı kaçırdığım için hala içimde acı var. Karım bir müddet sonrasında aile olduğumuzu tam anlamıyla anladı. Kendini salmaya başladı. Cinsel hayatımız sıfıra yaklaştı. Bir adamın kırklarda karısından cilve görememesi ve onun bakımsız olması kadar kötü vaka yoktur. Bilirsiniz. Gözün dışarıya kaymaya başlar. Ben en masumum diyen var ise bir adım öne çıksın lütfen. Sizler de ne demek istediğimi içten hissedeceksiniz. Baldızım Alev’den bahsedeceğim. Kendisi 34 yaşlarında fakat o denli bakımlı ki anlatamam. Karımın ailesi birazcık da fakirdir. Ben üç beş vereceğim de kendilerine bakacaklar. Mesela uzun zamandır iç geçirdiğim baldızımın benim paralarımla üst baş iç çamaşır olması bana seksi geliyor nedense. Ona harcadığım paraya asla acımıyorum. Alev esmer uzun boylu büyük kalçalı hem de büyük memeleri ile dikkat çekiyor.
Her vakit giyindiği dar kot pantolonlar o denli canımı acıtıyor ki. Ne sikerim bu götü diye karım uyurken fotoğraflara bakıp 31 çektiğim oldukça olmuştur. Alev oldukça kötü ya sanki ben azgınım da o bana karşı boş mu sanıyorsun. Hep ablasını kıskandı. Ailenin en çirkin kızını almam. Yüksek maddi gücümle prensesler gibi yaşatmam hep kıskandırdı kendisini. 34 yaşlarında aile evinde kıt düşünce getirmek canını sıktı. Bir gün eşim annesinin yanısıra kalmak istedi. Hasta mıymış neymiş. Sonra Alev aradı beni sizin oradan geçiyorum. Eve geçeceğim enişte beni bırakır mısın diye. Ablam da orada hem… Heyecan içinde tamam dedim ben evde iyi mi olsa tek başımayım. Beraber geçeriz. 20 dakika sonrasında zil çaldı ve geldi. Üstünde beyaz gömlek böyle fakat nasıl… Aklın durur. Sıkı gömlek göğüsleri ortaya çıkarmış. Rengi beyaz olduğ için içerisindeki siyah sutyeni görünüyor. Göğüsleri ise her an sutyeni terk edip özgürlüklerini duyuru edecek gibi davranıyorlar. Tamamen kudurtan bir imaj bulunduğunu söyleyebilirim. Altındaki pantolonun çatal kısmından tangası göründüğü gibi en sevdiğim iç çamaşırlardan birisidir. Baldızım götünden çıkarmıyor. Bir defa benim karıma giy dedim kıyametleri koparmıştı. Biz artık aileyiz ya hafifmeşrep hanım mıyım falan diyor bana.
Sen olsan ne yapardın dürüst ol. Neyse oturduk söyleşi muhabbet ediyoruz. Alev de azca değil karım yok ya hep beni kışkırtmaya çalışıyor. Ablam yok sonunda kafa dağıtmaya fırsat buldun ha enişte diyor. Yalnızlık sana yarıyor. Ben rahatsız etmeyeyim aslında diye aklımdan geçirdim. Başka hanım almışsındır eve falan. İnşallah kızları içeriye saklamadın diyor. O da biliyordu ablasını. seks hayatımızın bitiş noktasına geldiğini. Ben de verdiği bu pasları pozisyona girerek değerlendirmeye başladım. Sence benim gibi akıllı erkek hovardalık meydana getirecek olsa baldız ablanın ruhu duyar mı? Gülmeye başladı. Sır olarak mı kalır. Evet, sır olarak kalmasına kalır hem de karşı tarafı da oldukça memnun eder. İçten içe benim metresim ol diyordum işte aptal baldız. Anlıyordu merak etmeyin. Escort sitelerinde oldukça hatunlar var diye güldü. İşim olmaz dedim benim kalemim değiller.
Parayı bastırır en güzelini bulurum takılacak. Esmer balıketli hatunlar yok mu? Aklım gidiyor aslında. Kendisiydi bu işte. Ah dedi örneğin beni cazibeli buluyor musun? Hem de nasıl. Göğüslerim ve basenlerim oldukça geniş büyük değil mi? Bazen seviştiğim erkekler oldukça büyük diyor. Herhalde biz etine dolgunların tarihi geçti. Artık vakit manken gibi sıfır bedenlerin zamanı. Onlar ağızlarının tatlarını bilmiyorlar baldız senin gibi manken hanıma böyle şeyler söylenir mi buyurdum. Usulca yaklaştı. Mesela kucağına böyle otursam oldukça mu seversin deyip kucağıma oturdu. Benden günah gitmişti artık. Göğüslerine dokunmaya başladım. Boynunu kokluyordum. O da ilk hareketin benden gelmesini beklemeden öpüşmeye başladık. O koca esmer gövde dolgun basenler artık kucağımdaydı. Sikim aniden fişek gibi kalktı ve de onu hissetti. Enişte dedi sen dünden razıymışsın. Sevişirken göğüslerini öpüyor ve ileri gidip ısırıyordum. Koltukta kafamı memelerinin arasına aldım. Emdiğim kadar emdim. Usulca soyduktan sonrasında tangayı gördüm. Şu dedim düşlem iç çamaşırları bir defa giy istedim ablandan ağzıma sıçtı. Boş ver şimdi o sönük hanımı dedi. İhanetin koyu rengini görmüştüm. Sevişirken çıldırıyordum. Dizlerimin üzerine çöktüm ve kafamı o geniş basenlerinin arasına koydum. Çok hoş kokuyordu. Baldızım yalnızca dışarıdan görüntüsü ile kaliteli değildi. Aynı zamanda kendine bakmasını da oldukça iyi bilen seçkin bir kişiydi demek.
Tangayı sıyırmam ile o dar sıcak deliği görmem bir oldu. Bir tane tüy yok ve de hala dar. Anal yapmış olduğu belli fakat her insana de vermiyor. Bu götü isterim dedim. Damarlı kalın uzun yarağım aklını başından almıştı. Bu kadar büyük beklemiyordu bir ihtimal kutuda. Kendimle övündüğüm en hoş taraflarımdan bir tanesi de ciddi manada xlarge alete haiz olmamdır. O iri esmer beline bastırdım ve hafifçe kırdım. Koltuğa doğru çevirdim. Az ilkin götünü yalamıştım fakat ne olur ne olmaz diye deliğe tükürük çaldım. Biraz da elime tükürüp sikimi yağladım. İçeriye soktum. Ahhhh diye bir ses doldu evin içerisinde. En son böyle erotik çığlıkları eşimle evlendiğim vakit duymuştu duvarlar. Onlar benden daha fazla şaşırıyorlardı bu duruma. Kaç senedir arzuladığım ve yasak elma gibi karşımda duran baldızım çıplak. Ben ise sıcak anal ilişkide gidip geliyorum. Göğüsleri bir sağa bir sola sallanırken saçlarını kokluyorum. Aşkım demeye başladı. Daha iyi sik beni. Ablam iyi mi performans olur görsün. Seni ondan daha fazla sevinçli edebilirdim. Artık gizlenmeye gerek yok.
Beni deliler gibi arzuladığını hayal ettiğini biliyordum. Böyle konuştukça içimdeki şeytan ortaya çıkıyor gibi daha sert sikiyordum o tatlı götünü daha ileri gösteriyordum kendimi. Her anı bana ayrı tatları verme konusu ile ilgili da kusursuz hazlar sağlıyordu. Baldızımın baldan tatlı götünün içerisine boşaldım. Biraz da sıcak amını emdim ve onun da tadına vardım. Hala ıslaktı. Benim karım artık kurumuş ve erken menopoza mı girmişti anlam veremiyordum. Baldızım ile seks hikayemde o geceyi asla bir vakit unutamayacağım. O kaçamak günahkar geceden sonrasında ne oldu biliyor musun? Ona gizli saklı ev tuttum. Hem aile evinden kurtardım ve cebine para yerleştirdim. Hem de artık eşimle asla sevişmiyorum. İşten erken çıkıyorum ve toplantım var deyip o evde reel mutluluğu buluyorum. Lakin bir sıkıntım bulunduğunu söylemeden geçemem. baldız boşan ve de bu yolla devam edelim diyor. Bunu istiyor muyum? İleriki vakit oldukça daha net görürüz. Telaş etmeyin herhalde size haber vereceğim. Burası artık benim için bir nevi itiraf rehavet sitesine döndü. Kendimi sevinçli etmenin ve boşaltmanın en iyi yönteminin burası olduğuna inanıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir