Kız Kardeşim Mastürbasyon Yaparken

Sizlere başımdan geçen bir anımı paylaşmak istiyorum. Benim Nehir isminde bir kız kardeşim var ve ben kardeşim demeden onu becerdim.

Onunla yaşadığım bu deneyimimi de sizlere bahsetmek istiyorum. Biz öyle orta seviye kardeşler değiliz ben 40 yaşlarında bir adamım kardeşim ise 38 yaşlarında bir kadın. Kız kardeşimi daha fazla orta seviye yaşlarda bile becermek istiyordum. Bunu ona da belli etmeme karşın benim teklifimi bir türlü kabul etmedi ve sevişmeye de yanaşmadı fakat nihayet ikna oldu ve kardeşimi kendisinin de talebi ile becermeyi başardım bigün bana gelmişti ve beraber alkol alıyorduk mevzu döndü dolaştı oldukça eski yıllara geldi ben de kendimi tutamadım ve ona niçin daha ilkin bana kendisini becermeme izin vermediğini sordum. Kardeşim ise eskiden bu şekilde bir korku yaşadığını fakat artık evlenmiş boşanmış bir hanım bulunduğunu ve bu korkusundan da tamamiyle kurtulduğunu anlattı.

Sanırım kardeşim dul kaldıktan sonra baya azmıştı ve kendisini becerecek bir şahıs arayışına düşmüştü. Bunu ben yapmazsam başkası yapacaktı esasen o da aleni açık sen beni becermezsen ben de diğer bir adam bulup kendimi becertirim diye ifade etti fakat benim bir şartım vardı zira artık kardeşim ihtiyar ve ben de aç kurtlar gibi gözümü onun 19 yaşlarında olan kızına dikmiştim. Kardeşim ilkin kızının daha ilkin asla seks yapmadığını ve bu hususta tecrübesiz bulunduğunu ifade etti fakat ben gene de ısrar etmeye devam ettim ne meydana getirecek edecek o körpe kızı bir halde becerecektim esasen yeğenim bana karşı oldukça yılışıktı ve bana seksi hareketler hazırlamaya bayılıyordu. O yüzden onun da bu işe razı olmasından emindim kardeşimin ise tek yapması ihtiyaç duyulan ben evde yalnızken kızını bana getirmekti kardeşim bunu kabul edince derhal aletimi dışarıya çıkardım ve onun ağzına vermeye başladım uzun uzun aletimi yaladı ve ben birden atılım yapmış olup kardeşimi yere yatırdım ve soymaya başladım kardeşimi tamamiyle çırıl çıplak soyduktan sonra da derhal bacaklarının arasında yerimi aldım ve vajinasını yalamaya başladım bir taraftan da ellerimi memelerine atmış okşuyordum seneler sonra da olsa kardeşimi becerme zevkine artık ulaşmıştım.

Vajinasında bir adet bile tüy yoktu ve tüysüz am hakikaten de oldukça güzeldi ben de vajinasını büyük bir zevkle yalamaya devam ettim esasen artık aletim taş gibi olmuş ve vajinasına girmek için sabırsızlanır hale gelmişti Kardeşim de bunu anlar anlamaz derhal girmem için bacaklarını iki yana açtı bir taraftan da beni gaza getirmek için hadi erkeğim sok içime sok altına kadar diye inliyordu benim de artık dayanacak gücüm kalmamıştı ve ben de aletimi kardeşimin vajinasına köklemeye başladım. O kadar güzeldi ki neredeyse içerisine girer girmez boşalacaktım fakat kendimi tuttum daha sonra da vajinasının içerisinde seri bir halde git gel hazırlamaya başladım. O kadar zevk alıyorduk ki ikimiz de daha uzun süre dayanamadık ve çığlıklarla ilk orgazmımızı yaşamaya başladık ben kardeşimin içerisine boşalmıştım fakat onun korunduğunu bildiğim için hamilelik gibi bir şüphem olamazdı her neyse boşaldıktan sonra beraber uzanıp birazcık dinlendik ve daha sonra da kalkıp beraber duşa girdik doğal olarak ki duşta da boş geçmek olmazdı.

Kardeşimi burada da bir posta poposundan becerdim ve ikimiz de rahatladık. Kardeşimin kalcaları yaşına karşın oldukça mükemmel bir biçimi vardı ellerimi avucumu kız kardeşimin kalçalarının arasına sokup kalcalarının yanaklarını ayırıp öpmeye yalamaya başladım parmaklarımı yavaşça aynı vakit içerisinde poposuna sokup çıkarıyordum genişletiyordum o hoş kalçalarının arasında ki tatlı yerini aletimin içerisine girebileceği seviyeye gelmişti aletimi avucuma aldım ve kardeşimin poposuna dayadım içerisine sokup çıkarıyordum yavaşça ucunu sokup geri çekiyordum kardeşimin hoşuna gidiyordu ben içerisine girdikçe göğüsleri savruluyordu sağa sola doğru belinden kavramış kalcalarımı hareket ettirerek içerisine girip çıkmaya başlamıştım daha fazla sokuyor çıkarıyordum köklüyordum içerisine pompaladıkça inliyordu kardeşm inledikçe ben daha fazla zevke geliyordum ve kız kardeşime döşüyordum içerisinde gidip geliyordum aletim iyice sertleşip kalınlaşmıştı ve kız kardeşimin tatlı kalçalarının içerisine boşalacaktım mükemmel görünüyordu kalçaları kalınlaan serleşen aletimi poposunun içerisinde boşalarak rahatlattım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir