Sarışın dul Burcu 27 yaşındaydı

Slm arkadaşlar. Daha daha önceden birçok yaşanmışlığımı burada sizlerle paylaştım. Çoğu gay ağırlıklı yazılardı. Bisexual olduğum için arada düzgüsel hatunlarla yaptığım kaçamaklar tabik**e oluyor. Bugün ise dul bir bayanla başımdan geçen anımı paylaşmak istiyorum. Burcuyla tanışmamız ortak arkadaş aracılığı ile 2014 haziranında gerçekleşti. Burcu 27 yaşlarında 2 sene ilkin eşinden ayrılmış afyonda yaşayan 163 boyunda 54 kilo çıtı pıtı sarı saçlı bir bayandı.Yazları Ispartaya gelip teyzesinin yanısıra 1 aylığına kalıyordu. Burcunun ıspartaya gelmesindeki niçin aynı yaşlarındaki kuzeni Nilda içindi. Nilda ise halk deyimiyle kaşar denilebilecek herkesle sex yapan 25 yaşlarında burcudan azca daha kısa zayıfça bir hatundu.

Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen birbirimizi çocukluktan beri tanıdığımız aynı anda 1 kızı bile çekinmeden siktiğimiz dostum Ömer Nildayı dışarı çıkarıp sex yapmak istediğini söyleyince; Nilda bir müddet evden tek çıkamayacağını teyze kızının geldiğini söylemesiyle Ömer ve Nildanın kurmuş oldukları plana benim de dahil olmamla burcuyla tanışmamız başlamış oldu.Ömer beni arayıp ortak benim hatunu ayarlayıp akşam buluşacaktık fakat evde kuzeni varmış biz onunla takılırken sende kuzenini oyalarsan minnettar olurum deyince, ben ne yapıcam len elin kızıyla diyince Ömer hatun dulmuş gir kanına baktın edemedin ben yapman için elimden geleni yaparım sende onu sikersin diyince ilk sırada istemesemde Ömeri kırmamak için bişey olacağını ummadan teklifini kabul ettim.

İşyerini kapayıp her ihtimale rağmak vücut temizliğimi yapmış olup duşumu aldım.Ömerin geliyorum demesiyle derhal birleşip kızlarla buluşacağımız yere gidip beklemeye başladık.Çok geçmedende ilkin Nildayı gördüm kırıta kırıta yürürken.Yanındaysa resmen sarı saçlı bi afet vardı. Araca yanaşıp arka kapıdan 2 side bindikleri gibi Ömer gaza basıp kendilerine ait bağ evine doğru sürmeye başladı. Nilda derhal burcuyu bizle tanıştırdı. Nilda ne kadar huzurlu ve birazdan ne yapacağını biliyorsa burcu tam bilakis içe kapanmış başını önünden kaldırmayan biriydi.Böyle soğuk bulunduğunu görür görmez ilk sırada birazcık hevesim firar etti açıkçası.

Bağ evine vardığımızda araçtan inip içeriye geçtik. Daha kapıdan girmeden Nilda ve Ömer bizim önümüzde oynaşmaya başladılar.İçimden bizim hergele hatunla iş tutacak diye biz bebek bakıcılığına talim diye geçirmedim değil.İçeri geçip biraları açıp muhabbete başlamıştık ki Nilda hadi Ömer yukarıya katı göster bana diyince ömer bana doğru gülerek doğal olarak göstereyim deyip yanımızdan ayrıldıklarında burcuyla sessiz sohbetimiz başladı.Burcu yalnızca benim sorularıma yanıt vererek sohbete katılınca bende bi yerden sonrasında tıkandım.Bizim sessizliğimizi yukarıdan Nildanın çığlıkları inlemeleri bozdu resmen.

Burcu utanıp başını öne indirince niçin utandın ki esasen buraya gelme amacını biliyorsun Nildanın. Bu bir gereksinim asla mi içerisinden geçmiyor biriyle sex yapmak diyince burcu aniden açılmaya başladı.Bana ilk sırada söyleyince ilginç geldi fakat bizimki ergenlikten bu yana sex yapan biri ve yukarıda ne yapıyorlar elbet biliyorum.Peki sen niçin geldin diye sorunca burcu utanarak sakın bendimde öyle olduğumu düşünme Nilda senin zararsız ve iyi birisi bulunduğunu 2 mizin arasında böyle bir şeyin olmasının bana bağlı bulunduğunu söyleyip gelmem konusu ile ilgili baya ısrar edince kıramadım dedi.Bende demek buraya geliş nedenin bi şeyler yaşamak zevk almak değil yalnızca nilda rahatlıkla sikişsin diye oldu dememle burcu ya bilmem fakat şu an için düşünmüyorum böyle bi şeyi 2miz arasındaki diye ekledi. Nilda yukarıdan inledikçe Burcu dada değişiklik baş göstermeye başladı.İlk ana göre daha rahattı fakat nedense yanına sokulamıyordum bi şekilde sözleriyle engelliyorduki bizimkiler 30dk sonunda ilk postayı atıp yanımıza geldiler.

Nilda derhal iyi mi gidiyor söyleşi diyince ben artık konuşmalarımızın verdiği azgınlıkla senin inlemelerinden birbirimizi duyamadıkki diyince burcu da bana katılarak kız ne bağırdın öyle diyince nilda napim bu hayvan resmen deliğimi yardı mecburen bağırdım dedi.Ömer azca yavaş olsaydın diyince sizden mi çekinecez kanka sen benim sırdaşımsın öteki nildanın demesiyle kopmuştuk.Benim ee nasıldı diye soruma rağmak burcu derhal atılarak seslerden belli değil mi kuzen maşallah bağırmaktan zevk alamadı diye söyleyince nildada acılı fakat süperdi diye ekledi.Yatakta almadığımız pozisyon kalmadı amım götüm dağıldı baya iri penisi var diyince Ömer seni görür görmez ayılığım çıkıyor doyumsuzsun sen kızım ilaveten allahtan fırat sikmedi seni onunki benimkinden kalın diyince nilda da burcuda bi anda bana döndüler. Nilda ile daha önceden 2-3 kez yakınlaşmamız olmuş elleriyle penisime temaslarda bulunmuş fakat Ömer var diye ileriye götürmemiştim olayı. Nilda derhal atılarak hayatta inanmam deyip bana söz sokmaya başladı.Göster diye diretince boşa göstermem alet yerinden çıktımı indirmek lazım sen mi yapacan bunu Ömerin yanısıra diyince nilda Ömere dönüp sanki izin istedi.

Ömer bozuntuya vermeden niçin nilda indirsinki burcu ne güne duruyor diyince burcunun yapabileceğini sanmıyorum fakat sonuç olarak herkes sexe açığız deyip ayağa kalktım ve pantolonumu indirdim.Muhabbetler sırasında esasen kazık gibi halde olan penisim boxerımı zorluyordu resmen. Boxerımı da aşağıya indirince 2 hatunda şok olmuşlardı. Nilda birazcık daha yakınıma gelip ohaa ömerin kinden harbidende kalınmış diyince Ömer gülerek ben oldukça hatunun Fırat götlerini sikerken yeter söylediğine tanık oldum demesi dahada büyük tesir yarattı kızlarda. Kısa bir şoktan sonrasında nilda burcuyu çağırıp lavaboya gidelim diyince bende boxerımı giydim.Ömer len manyak benim karı tav oldu sikecem yarrağını diyince sen kaşındın aq sanane benim aletimden al hatunu çık yukarıya diyince tamam sende başla artık dedi. ormalde 2 adam 2 kızlı ortamlarda böyle bi muhabbet olmazdı fakat Ömerle oldukça kez buna benzer şekillerde bulunduğumuzdan ve 2 kızında esasen vakası bilmesinden aldığımız gazla dahada kolaylıkla konuşabiliyor haldeydik.Ömere kız bayadır böyle sohbete bile girmemiş fakat yolu yaptık azca ilkin dur bakalım bişiler olabilir aramızda derken kızlar geldi.

Ömer hadi aşkım çıkalım derken nilda kulağıma eğilip sessiz sedasız burcuda istiyor fakat çekiniyor. Fazla zorlamadan üstüne git seni baya anlattım esasen yumuşamış halde sizde sikişin diyince burcu ile konuşmak için lavaboya geçtiğini anladım.Burcu yanımdaki koltuğa oturdu tekrardan.Burcunun düşüncesine emin olmak adına pardon pantolonu giyeyim istersen diyince iyi mi huzurlu ediyorsan öyle kal diye söyledi.Ben çıplak daha rahatım deyip bir hamlede boxerı yeniden çıkarıp penisimi oynamaya başladım. Ayrıca demin kalkmışı indirmek lazım dediğimde ses etmemiştin diyince dahada utanan burcu peki diyince doğru yolda olduğumu anladım.Nildanın gazıyla yapacaksan yapmayalım sen istiyorsan yapalım dememe kalmadan burcu beni aşağı çekerek yanına oturmamı sağladı.İlk anda yalnızca duran burcu benim dokunuşlarım öpücüklerim vasıtası ile yavaştan inlemeye oda mukamele vermeye başladı.

Artık ok yaydan çıkmıştı.Burcu kendinden geçmiş halde bir taraftan dudak dudağa öpüşüyor bir yandanda aletimi sıvazlıyordu.Bir süre buna devam ettikten sonrasında burcunun ilkin thsirt ünü sonrada sütyenini çıkardım.Öyle hoş göğüsleri vardıki hala aklımdan çıkmıyorlar.Az kullanılmış olduğu dik olmalarından belliydi.2 elimi de göğsüne koyup olanca sertlikte sıkıp oynuyordum. Bir süre ellerimle devam ettiğim göğüslerine artık dil darbeleri atıp uçlarını ısırpı kendime çekmem burcuyu dahada azdırmaya yetmişti sanırım.Ağzımla bir müddet daha göğüslerine odaklandıktan sonrasında ellerimin çabalama vakti gelmişti.Yavaşça kotuna atılım yapmış olup düğmelerini açtım.Yere doğru diz çöküp bacaklarını sıkıca saran kotunu yavaşça çekmeye başlayınca dantelli siyah kilotuyla yüz yüze kaldım.O aşama sexi halde görünüyorduki yalnızca bu sahneye bakarak bile çoğu şahıs boşalabilirdi eminim.

Burcuyu koltuğa yatırıp üstüne uzanarak tekrar öpüşmeye oynaşmaya devam ettim.Artık burcuda çekingenliğini atmış her anlamda bana mukamele veriyordu.Kısa süre daha bu yolla kaldıktan sonrasında yavaşça aşağıya inerek dantelli kilodunuda kavradığım gibi çıkardım ve o görkemli neredeyse el değmemiş vajinasına hayranlıkla bir müddet baktım.İçimden yiyip bitirmek geçti o an bu imaj karşısında.Dilimi klitorislerine değdirmeye başlayınca burcu da altımda kıpırdamaya başladı.Dilimi ustaca kullanmamdan kaynaklı burcu ilk zamanlarda başımı iyice bastırırken sonradan kendini iyice bana bırakarak almış olduğu zevke odaklanınca ilk boşalmasını titreyerek önümde yapmış oldu.Gelen zevk sularının tadıda harikaydı gerçektende burcu rahatlayıp kendinden geçincedahada ileri gidip hoş amcığının içerisinde dilimi gezdiriyor arada parmaklarımı sokmaya çalışıyordum. İnanılmaz şekilde 2 parmağım girerken bile yanaklara değiyordu bunun anlamı uzun zamandır amına hiçbirşey girmemiş olmasıydı.Bu darlık beni benden almıştı resmen.

Yaklaşık 10 dk olmuş ben hala önümde duran dar pırıl pırıl amcığına doyamamış yalamaya parmaklamaya devam ediyordumki burcu kasılarak 2. kez boşalınca artık sexe başlamanın vaktinin geldiğini anlamıştım.Yerimden doğrulup üstümü çıkarmak için ayağa kalktığım an burcudan beklemediğim bi hareket gördüm.Ben thsörtümü çıkarırken burcuda önümde diz çöküp yarrağımı eline alıp okşamaya başlamıştı.İşin acemisi bulunduğunu biliyordum fakat iç güdüsel olarak oda beni rahatlatmak adına alışık olmadığı tarzda bir sexe yönelmesi beni dahada deliye döndürdü.Eliyle sıvazladığı penisimi bir müddet sonrasında ağzına yerleştirip çekmeye başlayınca yavaş ol acelemiz yok kendini zorlama sakın miden bulanmasın dememe rağmak burcu gitgide hızlanarak ellerini kalçalarıma koymuş yalnızca başını kullanarak git gel hazırlamaya beni benden almaya zorluyordu resmen.

Sanki her vakit yapmış olduğu bir şeymiş gibi ve aletimin kalınlığına aldırmadan hatta bir gayla beraberken bile dişlerini aletime değdirmesine rağmak burcu 1 tek kez bile dişini değdirmeden saxo yapınca bu hatuna o an daha da oldukça hasta oldum.Bir süre daha çekmesini izledikten sonrasında ellerinden tuttuğum gibi kendime çekerek ayakta öpüşmeye başladık.Dudaklarımızı ayırmadan yavaşça koltuğa uzattım ve bacaklarını havaya kaldırarak o görkemli deliğine yeniden yumulup kayganlaştırmak adına dil atmaya başladım.1-2 dk bunu yaptıktan sonrasında penisimle amına darbeler vurup fırça çekmeye başlayınca burcu daha oldukça dayanamamış olsa gerek sok lütfen söndür ateşimi demeye başladı.Acele etme zevkten deliye döneceksin diyince esasen delirttin kudurttun daha oldukça beklemeye alma deyip kendisi aletimi tuttuğu gibi deliğine başını sokuverdi.

Artık istediğini vermek gerek diye hafif yüklenerek aletimin bir kısmını daha sokmaya başladım.Her gir çık hareketimde resmen yanaklara değerek giriyordu.İnanılmaz bir haz verdi bu duygu bana da burcuyada.Artık tamamiyle içindeydim ve giderek hızlanarak gidişat kazanmış arka arkaya yüklenerek tenlerimizin her girişte temas etmesiyle şak şak sesleri eşliğinde sikişmeye devam ettikten sonrasında deliğininde alışmış olduğundan kaynaklı önümde köpek pozisyonunna getirdim burcuyu.Hafif alçasına bastırarak amcığına sokmaya başlamamla burcuda önünde duran yastığa başını gömmüş yastığı her sokuşumda dahada sıkarak bağırmamak için kendine mani oluyordu.Rahat ol diyince yastığı kenara koyup kalçasını hafif kaldırdığı an öyle darbeli girdimki amına burcunun ağzından offf diye bir inlemese sesi çıktıki değil yukarıdakiler evin dışından bile huzurlu duyulurdu resmen.

Başını bana doğru döndürüp gülünce iyi mi iyimi dememle delimisin süper bişeymiş özlediğim duyguları fazlasıyla sayende çıkarıyorum diyince bende sevinçli olmuştum.Bir süre daha bu yolla yaptıktan sonrasında içerisinden çıkıp koltuğa oturdum burcu ne yapacağını biliyor gibi derhal yüzü bana dönük olarak kucağıma geldi ve eliyle penisimi tutup deliğine muadil getirerek üstüme oturuverdi.Yavaş yavaş belini oynatarak daireler çiziyor arada kalkıp oturarak içerisinde gidip gelmemi sağlıyordu.Hafifçe öne doğru eğilerek dudaklarımızı birleştirdiğinde alttan yavaşça pompalamaya başladım.Ellerini boynuma dolamasıyla kalçalarından tutup ayağa kalktık burcu kucağımdayken.Ayaklarınıda kenetleyince tam bir birleşme oldu aramızda boşluk kalmadı nerdeyse.Yavaşça kalçasından tutup yukarıya aşağı hareket edince burcu boynuma iyice sarılmış hareketlerime kendide uymaya başlayarak yukarıya aşağı kalkıp oturmaya alışmıştı.

Bu şekilde abartısız istediğim kadar kalabilirdim zira oldukça zevk alıyordum normalin aksine.En azca 5 dk ayakta yaptıktan sonrasında yavaşça koltuğa oturup burcuya ters dönmesini söyledim. Ayaklarını 2 yana ayırıp alttan destekleyerek sikmeye devam ettim bir sürede.Burcuda vücudunu geriye atıp dudaklarıma yumulmaya yeniden devam etti.Ben gitgide hızlanarak makine kıvamında girip çıkmaya başlamıştımki burcu inlemelerini arttırarak resmen her yeri titreyerek boşalınca derhal içerisinden çıkmadan onu 4 ayak pozisyonuna getirerek hızlandım sokmaya.Çok geçmedende esasen sınıra dayandığımdan kaynaklı içerisinden çıkıp sırtına doğru olanca şiddetle boşalmaya başladım.Burcu kendini koltuğa bıraktığı an bende peçeteyle sırtını silip üstüne uzandım.Tam bu anda süperdiniz diyen nilda ve ömer meğerse merdivenlerden bizlere bakmışlar ve burcunun off diye inlemesinden bu yana ordalarmış.

Onlar yaklaşırken üstümüze pike alıp oturur hale geldik. Muhabbete tam başlamıştıkki ömere telefon geldi.Belki o telefon gelmese vaka bam diğer yere giderdi fakat gece burda bizim açımızdan bitmişti. Burcuyla o yaz gitmeden ilkin neredeyse 2 güne 1 görüşür haldeydik.2. kocası olmuştum resmen.Burcu gittikten sonrasında ömer nildadan ayrılınca nildanın emeline kavuşması bir oldu.Ömerin nildayı terk etmiş olduğu gece ömerin de sik onu sen sikmezsen başkası sikecek iyi mi olsa kaşarı demesiyle o gece nildayı ilkin araçta ertesi günlerdede fırsat buldukça sikmeye devam ettim. Arada burcu ilede görüşmek için afyona gittiğim olmuştu otel de 3-4 kez müzakere fırsatı bulmuştuk.

Tekrar yaz oluyor bakalım burcu geldiği vakit iyi mi bir halde devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir